במעמד יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן

ערב הוקרה מיוחד למתנדבי "איחוד הצלה" והשקת אופנולנס חדש

ערב הוקרה זוגי נערך למתנדבי איחוד הצלה מסניף אשדוד שהתקיים באולם האירועים 'בל-מר' בעיר.

בנוסף כיבד בנוכחותו בכדי לספר את סיפור הצלתו, להודות להוקיר ולחזק את המשך פעילותם של המתנדבים מר שמשון שהרבני חבר מועצת העיר לשעבר שחייו ניצלו ע"י מתנדבי איחוד הצלה לאחר שנפצע קשה מאוד בתאונת דרכים.

במהלך הערב הושק רכב שטח יעודי חדש שישמש את מתנדבי איחוד הצלה במשימות השונות ברחבי העיר בהם הם נדרשים להגיע לתוואי שטח כמו חוף הים והדיונות.

אופנולנס חדש נחנך הערב והוענק למתנדב אור בריזל שפועל באשדוד וגן יבנה, יחידת האופנועים של איחוד הצלה הם חוד החנית של מערך רפואת החירום בארץ ושוברת שוויון בזכות מהירות התגובה וההגעה לכל מקרה רפואי.

בנוסף הוענקו 6 מכשירי דפיברילטור ו-4 תיקי החייאה חדשים למתנדבים פעילים, מגן הוקרה מיוחד הוענק לד"ר דבורה ווסט מנהלת מלר"ד אסותא אשדוד על שיתוף הפעולה התמידי, המתנדבים נהנו מארוחת ערב עשירה ושי יוקרתי הוענק להם לצד מופע מהפנט של אמן החושים מני הולנדר.

בין האורחים שהגיעו לכבד ולהוקיר את ארגון "איחוד הצלה" המציל חיים בלטו: הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית,  מ"מ ראש העיר אבי אמסלם, הרב יואל דהן, חבר מועצת העיר חיים אמסילי, חבר מועצת העיר הרב מני אזולאי, מנכ"ל החברה העירונית אורן טויל, מנהלת המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות בעיריה חנה בן איון, מנהלת מלר"ד אסותא ד"ר דבורה ווסט, סמנכ"ל איחוד הצלה לייזר היימן, מנהל קשרי ממשל מדיניות ושלטון באיחוד הצלה מושיקו מוסקוביץ, מנהל אגף מבצעים גלעד סולומון, הפראמדיק הראשי ליעד אוחנה, מנהל אגף פיתוח אריאל בן דוד.

שמשון שהרבני שחייו ניצלו ע"י מתנדבי איחוד הצלה אמר: "אני כבר 5 חודשים לא הולך לאירועים מאז התאונה אבל ההזמנה הזאת היא מיוחדת והרגשתי צורך עז לבוא לכאן להודות לאיחוד הצלה גם אם האירוע היה בארה"ב, אבל במיוחד לדור וטל שראו אותי תקוע עם רכבי בכביש מהיר והם היו עם אמבולנס ועצרו לסייע לי עם כבלים שבסיטואציה אחרת אמבולנס היה צריך להמשיך בנסיעה אם זה לא ארוע רפואי, מול עיניהם נפגעתי מרכב חולף ונפצעתי קשות, רגלי נקטעה ודור עשה לי חסם עורקים שהציל את החיים שלי".

הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית אמר: "איחוד הצלה עושה עבודת קודש במשך כל ימות השנה בלי יוצא מן הכלל גם בשבתות, חגים ומועדי ישראל כשהמטרה מול עיניו זה "הצלת חיים". המועצה מוקירה אתכם מתנדבים יקרים, ארגון שמציל עוזר ומסייע ואתם זכיתם לעשות חסד גדול, אתם עוזבים את הבית, את המשפחה במצבים מסויימים רק כדי לעזור לאחרים, הקב"ה יחזיר לכם מידה כנגד מידה, זו העת לברך אתכם ואת משפחותיכם בבריאות נחת ושמחה תמיד".

אבי אמסלם מ"מ ראש העיר אמר: "איחוד הצלה זה ארגון מדהים, אתם פעילים ומורגשים בעיר באופן יום יומי, אני עד לראותכם מספר פעמים שמגיעים ראשונים ומצילים חיים, מגיע לכם תמיכה מסודרת והעיר זקוקה לארגון החשוב שלכם."

לייזר היימן סמנכ"ל איחוד הצלה אמר: "כל חברי הנהלת הארגון שהגיעו איתי הערב באו להצדיע ולהודות לכם ולנשותיכם, חג החנוכה זה החג של איחוד הצלה, כמו הנרות שכל אחד בצבע אחר כך מגוון אוכלוסית המתנדבים בארגון ואתם נותנים אור לאחרים ועושים ניסים, וכמו בכל חנוכיה יש שמש ואנחנו רוצים להודות לראש הסניף דניאל בוקובזה וסגניו דניאל אשוש ומאיר זיידורף".

חתם את הערב ראש סניף אשדוד דניאל בוקובזה: "אני מודה למתנדבים המסורים שפועלים ללא לאות במשך כל השנה למען הצלת חיים, לכבוד חג החנוכה היה חשוב להנהלת הארגון והסניף להודות לכל אחד מכם על מסירותכם, יחד נמשיך להוביל קדימה ולהציל חיים, בהזדמנות זאת נודה למי שסייע לנו להצלחת הערב ובכלל: גיל מבעלי מסעדת 'ליון' בביג, אלפונסו סבן ברכת הים רובע ו', עו"ד שלומי שושן, אוראל דיין קייטרינג השף, י.בראל בע"מ, די.ג'י דניאל מלכה, הצלם יהודה אלמסי, קופת חולים מכבי על קידום הבריאות ורפי פנחסוב מבעלי אולמי בל-מר".

דילוג לתוכן