מסיבת חנוכה מרכזית בבית החולים "אסותא"

ארגון "המשמחים" במעמד הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית חגגו עם ילדי בית החולים לאור נרות החנוכה

מסיבת חנוכה מרכזית יזמו קבוצת ה"משמחים" מיוזמתו המבורכת של ר' ישי דהן וערן שמחי ברחבת הכניסה בבית החולים "אסותא".

קבצת "המשמחים" נוהגת מידי יום שישי להגיע לבית החולים "אסותא" לשמח את החולים המאושפזים במחלקות השונות.

הפעילות ההתנדבותית מורכבת מקבוצת משמחים, אברכים המגיעים מידי ערב שבת קודש עם כלי נגינה ונכנסים לחדרים בהם מאושפזים חולים ושרים בפניהם שירי שבת בכיסופין כשהחולים ובני משפחתם מצטרפים כשדמעות בעיניהם מרוב התרגשות.

בחלק מהפעילות, מחלקים לילדים החולים משחקים וצעצועים ומיני מתיקה בצירוף ברכת רפואה שלמה, החל משעת חצות היום מגיעים בקבוצה ופוצחים בשירת שלום עליכם ובשירי רגש נוספים עד שפעמים רבות מותירים את החולים ובני משםחותיה עם דמעות של רגש בעיניהם.

במסיבת החנוכה הגיעו לשמחה הזמרים שמואל הררי ואבי נקש שהקפיצו את באי בית החולים, על מנת לשמח את החולים ולחגוג עימהם את חג החנוכה.

דברי ברכה וההערכה נשא אורח הכבוד הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית, בדבריו ציין כי מכיר מקרוב את הפעילות המבורכת של קבוצת המשמחים, אשר הם מקדשים שם שמים ובזכותם מקילים מעט מסבל החולים אשר הוצרכו לשהות בבית החולים, הרב דהן בירך את החולים ברפואה שלמה ובריאות גופא ונהורא מעליא וברכה מיוחדת לארגון המשמחים ובראשם ר' ישי דהן אשר מתמסר כל שבוע יחד עם המתנדבים לשמח את החולים, שיראו ברכה בכל מעשי ידיהם ויזכו להיות בריאים תמיד, חנוכה שמח.

דילוג לתוכן