הרב הראשי הגה"צ רבי חיים פינטו רבה של אשדוד:

"מרכז המבקרים 'מאורות' מהווה מסע יהודי  חווייתי במסע הסיטורי עמוק שיחרט עמוק אצל ילדי ישראל"

הגה"צ רבי חיים שמעון פינטו הרב הראשי לאשדוד ערך ביקור מרגש ומיוחד במרכז "אור מנחם" כשבמהלך ביקורו נחשף למרכז המבקרים ״מאורות״, אשר מהווה מרכז מבקרים חדשני וייחודי המציג את הסיפורים המשמעותיים מההיסטוריה היהודית השוכן בקומפלקס של מרכז "אור מנחם" ברובע ט״ו.

את פני הרב הראשי קידם שליח הרבי מליובאוויטש זי"ע הרב מנחם עמאר ורעייתו הרבנית תחי' אשר מובילים בהצלחה את המרכז מחזון למציאות כשהמטרה היא לשמר את המסורת היהודית והצגת המאחד והמשותף לכולנו לשחק, ללמוד ולהתעשר מתכנים שהם חלק בלתי נפרד מההוויה של העם היהודי וזוהי חוויה מרגשת, סוחפת ומפתיעה, אין מי שיצא אחרי הביקור אדיש.

במהלך ביקורו של הגר"ח פינטו, השתתפו תלמידים מבית הספר שבנתיבות שהגיעו לחוויה במרכז המבקרים כדי לראות ולחוות מקרוב את התצוגה המופלאה בסיפור היהדות, המלווה במסע היסטורי עמוק, מרתק ומפעים על בריאת העולם, האבות הקדושים, שבתות וכל חגי ישראל.

הרב פינטו הביע את התפעלותו לנוכח האמצעים הטכנולוגיים שהפכו את המסע לחוייה ואת העומק והמשמעות שחשו ילדי ישראל בעת הביקור ואת הרושם הגדול הניכר עליהם.

בתום הסיור במרכז המבקרים, נשא דברים קצרים בפני הילדים וציין את מה שראו כולנו כאן ושיבח את הרב מנחם עמאר שעושה עבודת קודש נפלאה, כשהכל נעשה מתוך מסירות מיוחדת, באיכות וברמה גבוהה, זה בהחלט מפעל חינוכי חשוב ועצום, אשר עם השנים נראה את ההשפעה העמוקה של מרכז מאורות על החינוך ועל ילדי העיר. הרב פינטו פנה לילדים ואמר שחשוב שנלמד לעצמנו להתחזק במידות טובות ובין אדם לחבירו וכך נזכה יחד לקרב את הגאולה השלמה במהרה.

הרב מנחם עמאר הודה לגר"ח פינטו בחביבות על טרחתו שהגיע למרכז המבקרים והגר"ח פינטו בירכו בחזרה בחביבות רבה שיזכה לראות ברכה והצלחה בעבודת הקודש, להמשיך לזכות את הרבים ולקדש שם שמים מתוך שמחה ובריאות.

דילוג לתוכן