לקראת הגעלת כלים מחר בעיר: במועצה הדתית ערכו הדרכת בטיחות למפעילים בכל נקודות ההכשרה ע"י מדריך מנהלת הגז והדלק

המועצה הדתית מעמידה 13 עמדות של 'הגעלת כלים' להכשרתן ללא תשלום! ברובעי העיר לקראת חג הפסח, החל ממחר  – יום חמישי ח' בניסן 30.3.23 עד לתאריך ערב בדיקת חמץ יג' בניסן 4.4.23.

לשם כך התאספו מפעילי ההכשרות בעיר והממונים, באולם שע"י המועצה הדתית יחד עם הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית והשוטר הקהילתי מר דוד קדוש הוחלט על הדרכת הצוותים. את היוזמה המבורכת לכינוס חשוב ובטיחותי זה יזם השוטר הוותיק והמסור מר אבישי.

צוות המפעילים שהם כבר במשך שנים מפעילים את הציוד ההכשרה להגעלת כלים, שזה כולל שימוש בבלוני גז, מבערים ומים רותחים בחבית, שמעו בקשב רק על החובה לשמור על בטיחות המשתמשים ועל הציבור.

השוטר הוותיק והמסור מר אבישי, שהוא גם מסייר בעיר ובודק בשטח את נקודות ההגעלה, הזמין לכינוס את מר עופר, שהוא מדריך מוסמך ומקצועי במנהלת הגז והדלק. מר עופר מסר הרצאה בנושא הבטיחות והעביר את המסר באמצעות מצגת מקצועית תוך כדי שהסביר את כל הנהלים.

הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית נשא דברי ברכה, ובירך את כל אנשי הצוות שלא תצא תקלה תחת ידם ושיזכו להכשיר את הכלים לכבוד החג בנחת ובשמחה. כן הודה לרב חיים בן-חמו מרבני המועצה הדתית על היוזמה הברוכה בקיום כינוס חשוב ובטיחותי זה ויחד עימו לשוטר אבישי שמלווה אותנו בהגעלת כלים לבטחון הציבור עם מר עופר ממנהלת הגז והדלק על דבריהם החשובים שהשמיעו בפני ראשי הצוותות.

בכנס שמו דגש על הסכנות ודרכי התמודדות בהפעלת הגז וכל מרכיביו, והזהירו כי כל שימוש של חיבור בלוני גז וניוד זה מהווה סכנה ודורש אישור טכנאי גז.

דילוג לתוכן