לקראת חג הפסח: המועצה הדתית הוציאה חוברת "הלכות ומידע" לציבור הרחב

במועצה הדתית הנפיקו אלפי חוברות של 'הלכות ומידע' – פסח תשפ"ג במהדורה מהודרת וססגונית שחולקו בשבוע האחרון בכל בתי הכנסת ומרכזי הקניות בעיר.

החוברת בהוצאתה של המועצה הדתית, גדושה בתוכה בחומר ומידע חשוב הכולל את כל הלכות החג הנחוצות, בחוברת מופיע זמני סוף זמן אכילת חמץ וכניסת החג והשבת, מידע והדרכה אינפורמטיבי הקשורים לחג הפסח, התכונה וההיערכות לליל הסדר. כן מובא פירוט על כל הפעילות המועצה בשאר ימות השנה של המחלקות בתחום המעצה הדתית כמו כשרות, נישואין, מקוואות, חברה קדישא ועוד.

בדפים הראשונים מופיעים ברכותיהם של הרבנים הראשיים הגאונים רבי יוסף שיינין ורבי חיים פינטו וכן ברכותיהם של ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ויו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן. מומלץ לשמור חוברת זו בבית ולעבור עליה בנחת.

בחוברת מובאים כל לוח הזמנים לחג הפסח, בדיקת חמץ, סוף זמן אכילת חמץ, שריפת חמץ, זמן אכילת אפיקומן וכן כניסת החג ויציאתו וכן כניסת השבת ויציאתו ועוד. כמו"כ מובאים שיעורי אכילה של המצות והמרור בטבלה נפרדת.

מוקדי וזמני הגעלת כלים "חינם" שע"י המועצה – 13 מקומות, מוקדי מקוואות לטבילת כלים בעיר, ליל סדר מרכזיים (בתיאום), תחום ומפת עירוב העיר ועוד.

דילוג לתוכן