בליל בדיקת חמץ: יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן ביקר בבית חולים "אסותא"

בליל בדיקת חמץ, יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן הגיע לראות מקרוב את ההכנות לליל הסדר של "לב חב"ד" בבית חולים אסותא ואף השתתף בסיוע ההכנות ל"ליל הסדר".

עיצומן של הכנות חג הפסח ולקראת סיום מערך הלוגיסטיקה במועצה הדתית עם טקס מכירת החמץ בערב החג, עזב הכל הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית והגיע לבית החולים "אסותא" לראות מקרוב את פעילות החסד של הרב צבי גודמן שליח חב"ד בבית החולים – "אסותא" המתפרסת על כל ימות השנה ובעיקר בימי שבתות וחגים מתוך מסירות מיוחדת ודאגה לאורחים של משפחות החולים השוהים לצד יקיריהם בבית החולים.

את פניו בבית החולים קיבלו שליח הרבי מליובאוויטש הרה"ח ר' שניאור גודמן מנהל בית חב"ד באשדוד יחד עם בנו השליח המסור הרב צבי גודמן המוכר עם חיוכו המאיר לכל עובדי בית החולים.

בעוד שמשפחות רבות בלילה זה עסוקים וטרודים בהכנות האחרונות לקראת ליל הסדר, בבית החולים הרב גודמן עסוק בדאגה ואחריות לחולים ולמשפחותיהם האמורים לשהות בבית החולים בימי חג הפסח.

הרב עובדיה דהן הביע את התפעלותו מהמסירות של הרב גודמן וילדיו בהכנת השולחנות עם עיצוב מיוחד וסטים של סכו"ם מהודר לעריכת ליל הסדר עם לב חב"ד למאושפזים, בני משפחותיהם וצוותי הרפואה. הרב דהן עצמו תרם מזמנו והשתתף בעריכת השולחן כאשר הניח צלחות וסכו"ם בשולחנות לכבוד הסועדים.

המועצה הדתית לקחה חלק בעזרה וסיוע לעריכת ליל הסדר בבית החולים, הרב גודמן הודה בחביבות רבה לרב עובדיה דהן יו"ר המועה"ד שתמיד יש לו אוזן קשבת לפעילות כלל עם ישראל ובפרט במצבים שכאלו. 

דילוג לתוכן