שוב המועצה הדתית אשדוד זכתה בפרס השר: הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית נקרא לקבל פרס אות עובד המצטיין לרב חיים בן-חמו על פעילות ועשיה ברכוה של המועצה הדתית

בטקס מרשים שהתקיים באולמי "חצר המלכה" ע"י המשרד לשירותי הדת, חבר המועצות הדתיות ופורום חברות קדישא, המועצה הדתית אשדוד קיבלה פרס "אות עובד המצטיין למופת" בהשתתפות השר לשירותי הדת הרב מיכאל מלכיאלי, מנכ"ל משרדו ר' יהודה אבידן, מר צחי חמדני מנהל אגף משאבי אנוש ומר שלמה תנעמי יו"ר חבר המועצות הדתית.

בארוע בו השתתפו נציגי מועצות דתיות מרחבי הארץ, המועצה הדתית אשדוד בראשותו של הרב עובדיה דהן, קצרה שבחים רבים על פעילות מצויינת ושירות לתושב במאור פנים.

הרב עובדיה דהן נקרא לשאת דברי ברכה, פתח בדברי ברכה לשר הדתות הרב מיכאל מלכיאלי ולמנכ"ל ר' יהודה אבידן, והביא בסקירה קצרה על חלק הפעילות הרחבה הנעשית בתרבות תורנית ע"י הרב חיים בן-חמו כמו בדיקת תפילין ומזוזות בכל ימות השנה יומיים כל חודש "חינם", לקראת חודש אלול הבדיקה תימשך על פני כל חודש עד ערב ראש השנה. קורס לתקיעת שופר בבתי הכנסת באזורי העיר ע"י רבנים מומחים בהלכה ובמקצועיות וניתן להשיג שופרות איכותיים  במחיר מוזל, פעילות מסורת וערכים ליהדות בתפוצות ליוצאי חבר העמים וליצואי אתיופיה, גמ"ח השאלת ציוד לאבלים "חינם" ועזרה בכל הלכות אבלות למשפחות, פרוייקט בר מצוה לילדים ממשפחות רווחה עזרה ברכישת תפילין והכנה לבר מצוה, לקראת חג הסוכות "סוכות הוראה" עם עשרות רבנים מורי הוראה במשך כל שעות היום והערב המאוחרות עד ערב החג, פרוייקט רחב בעזרה לבתי הכנסת שיפוץ וספרי קודש נחוצים ועוד.

עוד ציין שהמועצה הדתית מהווה מודל לחיקוי למועצות דחיות בארץ שאנו משתפים איתם פעולה בנושאים חשובים ויסודיים כמו כשרות ומקוואות טהרה.

השר הרב מלכיאלי בדבריו שיבח את פעילותו הגדולה והרחבה על פני כל השנה כולה של הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית, כמו כן גם המנכ"ל ר' יהודה אבידן ששיבח את פעילות המועצה הדתית באשדוד בראשות יו"ר המועצה הרב עבודה דהן ויחד עימו הרב חיים בן חמו, אשר במשך כל יום נותנים שירות לציבור ולגבאי בתי הכנסת באדיבות ובמאור פנים.

בשלב זה נקרא הרב עובדיה דהן יחד עם הרב חיים בן חמו למרכז הבמה לקבל את "אות עובד למופת" על הצטיינות, שירותיות ונתינה רבת שנים הראויה לשבח ומהווה מודל לחיקוי.

הרב עובדי דהן יו"ר המועצה הדתית הודה לשר לשירותי הדת הרב מיכאל מלכיאלי ועימו ר' יהודה אבידן מנכ"ל המשרד על האמון המלא שנותנים במועצה הדתית אשדוד פעם אחר פעם כהמשך לפרס השר שהמועצה הדתית זכתה בעבר במשך השנים במקוואות בבית העלמין בשירות  ועוד.

מר משה דרור, מנהל הפרסום של העירייה, וכיום אחראי על ארכיון עירית אשדוד בירך את הרב עובדיה דהן במילים: "מברוק ענק, על קבלת אות ההצטיינות ממשרד הדתות, אתה גאווה לעיר ולתושביה!

דילוג לתוכן