יותר מ-1000 מארזים מכובדים ויקרים לחיילי צה"ל: יוזמה מבורכת של כ"ק האדמו"ר הגה"צ רבי דוד חנניה פינטו נשיא ממלכת התורה "אורות חיים ומשה" # הרב עובדיה דהן התנדב בהשתתפותו באריזת המוצרים

למעלה מאלף חבילות מזון יוקרתיות חולקו ע"י מוסדות "אורות חיים ומשה" בראשות של כ"ק האדמו"ר הרה"צ רבי דוד חנניה פינטו שליט"א.

במשך כיומיים מתנדבים רבים הגיעו לאולם שע"י מוסדות "אורות חיים ומשה" באשדוד כדי לארוז חבילות מזון ומוצרי הגיינה עבור חיילי צה"ל שהתגייסו ללחימה באזור הדרום. במשך מס' שעות משאיות הגיעו לאולם הגדול והממוגן ופרקו מאות ארגזים המכילים מוצרי מזון והגיינה ממתקים וחטיפים לחיילי צה"ל על מנת לעודד את רוחם בימים אלו. צוות של מתנדבים הועמדו במשך כל שעות היום לארוז את המוצרים לארגז בינוני עם ידיות קל ונוח לנשיאה. בין המתנדבים הופיע הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית שנתן מזמנו לכבודם של חיילי צה"ל, בסיום הודה ובירך את הגר"ד פינטו העושה עבודת קודש מתוך אהבת ישראל אמיתית היוקדת בקרבו תמיד ובכל עת.

משם יוצאים משטחים עמוסים במארזים לשטחי כינוס של חיילי צה"ל באוגדת עזה ויחולקו ע"י מתנדבי המוסדות.

הרה"צ רבי דוד חנניה פינטו שמאז האסון המחריד של שואת שמחת תורה, לא נח לרגע וכואב את כאבם של המשפחות וחיילי צה"ל שנלחמים ומחרפים את נפשם, הרב פינטו קיבל על עצמו כל יום להתפלל עבורם ובנוסף ביקש לעשות מעט למענם וביקש מאנשיו שיכינו עבור החיילים מארז מכובד לכל חייל באופן אישי כשלכל מארז מצטרפת תפילת הדרך לחיילי צה"ל.

ממקום מושבו ברעננה הרב דוד פינטו בירך את חיילי צה"ל שהקב"ה ישמור אותם שילכו לשלום ויחזרו לחיים טובים ולשלום, ויהי רצון שהקב"ה ישמור ויציל את החטופים והנעדרים שיבטל מעליהם כל גזרות קשות ורעות ויגזור עליהם גזרות טובות בזכות רבי עקיבא, רבי שמעון בר יוחאי, רבי אלעזר בנו ורבי מאיר בעל הנס והקב"ה יקיים בנו שבעת צרה היא ליעקב וממנה יוושע.

הגר"ד פינטו הדליק נרות לכבוד הצדיקים וקרא תהילים עבורם וסיים שנזכה שבפרשת השבוע "בראשית" השבוע היא תהיה הראשית של הגאולה ונשמע בשורות טובות ופנה לחיילים היקרים ואמר להם לא לפחד! כי תצא למחמה על אויבך "ושבית שביו" וחזר מס' פעמים "ושבית שביו" אין לכם לפחד כלל כי ה' ההולך עימכם להילחם לכם עם אויביכם להושיע אתכם.

דילוג לתוכן