במוצאי שבת קודש עצרת מספד מרכזית: בארגון "המועצה הדתית" לציון יום השנה למרן הגר"ש בעדני זצוק"ל תתקיים עצרת בבית המדרש "חניכי הישיבות" ברובע ג'

במוצאי שבת "ויחי" יח' בטבת תשפ"ד יציינו את יום השנה להסתלקותו של שריד לדור דעה, רוענו, עמוד האש לפני המחנה מקים עולה של תורה בארץ ובתפוצות שהנהיג את בני התורה עשרות בשנים ונתן עינו להנחותם בדרך עמד בפרץ וקינא קנאת ה' עמוד הענווה שייף עייל ושייף נפיק ולא מחזיק טיבותא לנפשיה המאור הגדול לממשלת התורה מרן הגאון הגדול רבי שמעון בעדני זצ"ל.

העצרת שנערכה ע"י "האיגוד" איגוד בתי המדרש אשדוד יחד עם המועצה הדתית בראשותו של הרב עובדיה דהן, תתקיים במוצאי שבת קודש פרשת ויחי בבית המדרש חניכי הישיבות רובע ג' ברחוב האדמו"ר מבעלזא 14בשעה 8.30.

במעמד ישאו דברי מספד והתעוררות, תלמידו חביבו הגאון ר' אריה יוסף יזדי ראש כולל "תורה וחיים" והגאון הגדול ר' מנשה תופיק אביעזרי ראש ישיבת באר יצחק – טלזסטון.

בכנס ישמיעו דברי חיזוק וילמדו מדרכיו והליכותיו בקודש וכן דברי מוסר והתעוררות על חובתנו בשעה קשה זו שדם ישראל נשפך כמים וזקוקים אנו לרחמי שמים מרובים.

זכתה העיר אשדוד כי הגר"ש בעדני זצוק"ל היה מחבב את בני עירנו וכמעט מידי שנה היה מגיע בחודש ניסן כדי למסור שיעור לאברכים ובני ישיבות לחיזוק ימי בין הזמנים בבית המדרש המרכזי "הריב"ז" בראשותו של הגה"צ רבי מאיר כהן שליט"א נשיא איחוד הרבנים הספרדי ומחבר הספרים "אוצר ספרי הלכה".

ההערכה מיוחדת היה לרב זצ"ל ליו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן על פעולותיו הברוכות במועצה, כאשר היה מתייעץ עימו רבות וקיבל את ברכותיו, תמיד היה שמח לשמוע על הנעשה במועצה הדתית ובפרט בעניני הרחבת גבולות הקדושה והטהרה בעיר, גדול המעמד יהיה לכבודה של תורה.

דילוג לתוכן