בליל בדיקת חמץ: הרב עובדיה דהן הגיע לראות מקרוב את ההכנות לליל הסדר של "לב חב"ד" בבית חולים "אסותא" והשתתף בסיוע והכנת השולחן לליל הסדר

בעיצומם של הכנות הרבות לחג הפסח בערב החג, עזב הכל הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית והגיע לבית החולים "אסותא" לראות מקרוב את פעילות החסד של הרב צבי גודמן שליח חב"ד בבית החולים – "אסותא" המתפרסת על כל ימות השנה ובעיקר בימי שבתות וחגים מתוך מסירות מיוחדת ודאגה לאורחים של משפחות החולים השוהים לצד יקיריהם בבית החולים.

את פניו בבית החולים קיבלו שליח הרבי מליובאוויטש הרה"ח ר' שניאור גודמן מנהל בית חב"ד באשדוד יחד עם בנו השליח המסור הרב צבי גודמן המוכר עם חיוכו המאיר לכל עובדי בית החולים.

בעוד שמשפחות רבות בלילה זה עסוקים וטרודים בהכנות האחרונות לקראת ליל הסדר, בבית החולים הרב גודמן עסוק בדאגה ואחריות לחולים ולמשפחותיהם האמורים לשהות בבית החולים בימי חג הפסח. הרב עובדיה דהן הביע את התפעלותו מהמסירות של הרב גודמן וילדיו בהכנת השולחנות עם עיצוב מיוחד וסטים של סכו"ם מהודר לעריכת ליל הסדר עם לב חב"ד למאושפזים, בני משפחותיהם וצוותי הרפואה.

הרב דהן עצמו תרם מזמנו והשתתף בעריכת השולחן כאשר הניח צלחות וסכו"ם בשולחנות לכבוד הסועדים לצד שלישיית מצות השמורה לכל הסועדים בחג והגדה של פסח מעוצבת.

המועצה הדתית לקחה חלק בעזרה וסיוע לעריכת ליל הסדר בבית החולים, הרב גודמן יחד עם בנו ר' צבי הודו בחביבות רבה לרב עובדיה דהן יו"ר המועה"ד שתמיד יש לו אוזן קשבת לפעילות כלל עם ישראל ובפרט במצבים שכאלו לעזרה וסיוע.  

דילוג לתוכן